Etkinliklerimiz

Brainstorm

   Başarıların ve başarısızlıkların perde arkasını hiç merak ettiniz mi? Girişim ekosisteminde yaşanan olayları yorumlayıp tartıştığımız bir etkinlik ile karşınızdayız. Bir hafta öncesinden belirlenen konuyu araştırıp gelin ve tartışmalarımıza ortak olun!
Ideathon

   Her fikir bir kıvılcım yaratır! Etkinlik başında belirlenen takımınızla, belirli konularda beyin fırtınası yaparak inovatif fikirler/projeler üretmeye ne dersiniz? Bu fikir maratonu sona erdiğinde projeler sunumlar eşliğinde jürilere tanıtılır. Yarışma sonunda jürilerin belirlediği ekip sürpriz ödülün sahibi olur!


Hackathon

   İnovatif fikirler kodlara dökülsün! Biraz da fikirler değil programlar gelişsin derseniz Hackathon tam size göre. Yarışma başında belirlenen takımınızla belirli bir konuda yazılım projeleri geliştirerek sürpriz ödülü kazanma fırsatı yakalayın!


Bootcamp

   Kendi başına bir ödül gibi olan Bootcamp ile profesyonelleşmeye hazır mısınız? Temelinden detayına, her konuda pratik ve teorik bilgi içeren 15-45 saatlik eğitim süreci sizleri bekliyor. Yazılım alanında uzman kişi veya kurumlardan alınan eğitimle tam donanımlı bireyler olma yolunda ilerleyin!