Blog Image

Üniversitelere Büyük Fırsat! NOTEDU

2 Ağustos 2020
Yazar: İremnur Bizimyer


Üniversitelilere büyük fırsat!

   Bir sabah uyanamadın ve dersi mi kaçırdın? Finallerin yaklaşıyor ama kendini eksik mi hissediyorsun? Ya da derslerine giderek düzenli not aldın. Diğer öğrencilere hem yararım dokunsun hem de para kazanayım mı diyorsun? O zaman Notedu tam sana göre!

Peki nedir bu Notedu?

   Bu platformda isteyen öğrenciler tuttukları ders notlarını ücretlendirerek satışa sunar. İsteyen diğer öğrenciler ise bunları satın alır. Gördüğünüz gibi her iki taraf için de kârlı! Üniversitenin veya bölümünün ne olduğu fark etmiyor. İster İTÜ, ODTÜ, Marmara, Dokuz Eylül veya daha birçok üniversiteden ol. İstersen de hukuk, mühendislik, iktisat oku!

   Aynı zamanda Notedu ile öğrenciler basım masraflarından kurtulur. Böylece ders notları en uygun fiyatla mümkün olduğunca çok öğrenciye ulaşır. Ayrıca Notedu, öğrencilerin sürekli olarak ziyaret edeceği bir başvuru ve iletişim platformu olmayı da amaçlamaktadır.

Hemen kullanmaya başla!

   Bu senenin baş tacı olan online derslerin hepsine katıldın mı? Senin de bildiğin gibi zor bir süreç geçirdik. Derslerimiz ve sınavlarımız online oldu. Bahar dönemi bitmiş olsa da okula devam edenler var: Yaz okulu. Teknik problemler yaşıyor olabilirsin.

   Notların eksik olabilir. Notedu’ya hemen üye ol. Eylül’deki sınavlarını sorunsuz geç!

   Belki de sen öğretmeyi seviyorsundur. Ders konularına hakimim diyorsan notlarını yükleyebilirsin. Hem para kazanırsın hem de öğrencilere yardım etmiş olursun. Bu müthiş fırsatı kaçırma! Senin gibi öğrenciler notlarını bekliyor, ne dersin?

Bir yeni güncelleme var!

   Bazılarınız ben anlatarak öğretmek istiyorum mu diyor? O halde bir yeniliğe hoş geldiniz. Artık Notedu sadece notlarla kısıtlı kalmıyor! Dilersen anlatımını videoya alarak yükleyebilirsin. Yayıncı olmak ister misin? Başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıkla!

   Notedu Yayıncı Başvurusu


Hakkımızda

Blog Image

İTÜ´de girişimcilikle ilgili gerek akademik düzeyde, gerekse öğrencilerin sosyal hayatlarında uygulamaya yönelik herhangi bir çalışmanın olmamasını çıkış noktası olarak gören kulübümüz 2006 yılından bu yana İTÜ’nün en aktif öğrenci oluşumlarındandır. Günümüze kadar İTÜ’de girişimcilik ekosisteminin gelişmesinde büyük katkı sağlamıştır.

Son Çıkan Blog'larımız

Blog Image
Blog Image
Blog Image