Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kolektif House Levent Ofis Gezisi

February 15 @ 6:00 pm - 7:00 pm

Free
Kolektif House Levent Ofis Gezisi

İTÜ Girişimcilik Kulübü ailesi, 15 şubat cuma günü 18.00’da Kolektif House Levent’i ziyaret ediyor. Gezi süresi yaklaşık yarım saattir. 25 Kişi kontenjanı olan etkinliğimize kayıt zorunludur. Kabul edilenler bir whatsapp grubu aracılığıyla bilgilendirilecektir.

Kolektif House Nedir?

Kolektif House; ‘birlikten kuvvet doğar’ felsefesini benimsemiş bir yaşayan ve mutlu ofis anlayışı.

Kolektif House 7/24 ofis kullanımı, tüm gün kahve ve çay servisi, adres gösterme, toplantı odası, hızlı ve güvenilir internet erişimi, temizlik ve güvenlik gibi hizmetler veriyor. Çalışırken sosyalleşmek, sosyalleşirken çalışmak için motivasyon arttıran, ilham veren, eğlenceli, eğitici ve öğretici etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Freelancer’lar, kreatif ajanslar, girişimciler, yatırımcılar ve kurumsal, global şirketlere hizmet veriyor.

Kolektif House Levent

Yeşili bol, paylaşımlı alanı yüksek, ilham veren, nefes alan, havadar, açık, özgür ve doğal. İhtiyaca yönelik farklı form ve ebatta 200’e yakın ofis, 20’ye yakın toplantı odası, sakinlik bahçesi, meditasyon odası, kolektif kütüphanesi, pek yakında 5. katının da açılmasıyla beraber eklenecek PlayStation odası, 100 metrekarelik kış bahçesi ve geniş terasıyla beraber, kalbine de işine de iyi gelecek bir Kolektif lokasyonu.

15 Şubat Kolektif House Levent Gezisi Kayıt Formu

Formu görüntüleyemiyorsanız tıklayın.

Details

Date:
February 15
Time:
6:00 pm - 7:00 pm
Cost:
Free
Event Category:
Event Tags:
,

Organizer

İTÜ Girişim
Website:
itugirisim.org