Aşk, Para, Girişim – Harry Potter Edition

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Aşk, Para, Girişim – Harry Potter Edition

December 19, 2018 @ 6:30 pm - 9:30 pm

Aşk, Para, Girişim

İTÜ Girişimcilik Kulübü, girişimciliği yakından deneyimleyeceğiniz bir oyunla dönemi bitiriyor. Geleneksel Aşk, Para, Girişim etkinliği Harry Potter temasıyla 19 Aralık Çarşamba 18.30’da İTÜ Ayazağa Kampüsü KSB Büyük Salon’da!

Aşk, Para, Girişim etkinliğinin başında oyun kuralları ve içeriği anlatıldıktan sonra oluşturulacak her takıma eşit miktarda oyun parası verilecek ve oyun başlayacak. Herkes ekipleriyle bu parayı arttırmaya çalışacak. İsterseniz yaratıcı fikirleri girişime çevirerek yıllık olarak para kazanabilirsiniz ya da yapay bir ekosistemde çeşitli oyunlara, borsaya ve mülke yatırarak değerlendirebilirsiniz. Oyunda 15 dakika 1 yılı temsil etmekte ve bununla paralel şekilde borsa değerleri ve mülk gelirleri değişmekte, girişimleriniz batabilmektedir. Çekilişlere katılarak büyük ödülleri kazanabilirsiniz. Borsada kazanmanın, girişiminizin batmasının ve takım olmanın eşsiz duygularını deneyimlemek için siz de aramıza katılın. Bakalım paranız varken de girişimci misiniz 🙂

Gringotts Bankası, Hogwarts Kuluçka Merkezi, sihirli asalar, süpürgeler, oyunlar, çekilişler ve çok daha fazlası seni bekliyor!

Formu görüntüleyemiyorsanız tıklayın.

Formu görüntüleyemiyorsanız tıklayın.

Bizi Takip Edin

Bizden haberdar olmak için ve etkinliklerimiz hakkında detaylı bilgi için itugirisim.org adresini ziyaret edin.

Bizi sosyal medyada takip edin, etkinlik ve buluşmalarımızı kaçırmayın:

www.instagram.com/itugirisim

www.twitter.com/itugirisim

www.facebook.com/itugirisim

Etkinlik takvimi

Etkinlik takvimimize ulaşmak için tıklayın.

Görüş, teklif ve sorularınız için: iletisim@itugirisim.org

Details

Date:
December 19, 2018
Time:
6:30 pm - 9:30 pm
Event Category:
Event Tags:
, ,
Hakkımızda
İTÜ Girişimcilik Kulübü, 2006 yılında İTÜ İşletme Fakültesi'nde kurulan, kalıplaşmış kariyer planlarından sıyrılarak hayallerini gerçekleştirebileceğine inananların buluştuğu öğrenci kulübüdür.