Blog Image

İTÜ Girişimcilik Kulübü MAGG4 Dergisi Röportajı

24 Aralık 2017
Yazar: İTÜ Girişimcilik Kulübü


   Endüstri 4.0 ve unsurlarına iletişim zemininde adapte olan içerik üretim platformu Contentbigg’in yayımlayacağı Magg4 Dergisi’nin daveti üzerine bir röportaj gerçekleştirmiştik. Odak noktasını 4. Endüstri Devrimi ve unsurlarının oluşturduğu; iş dünyasını, akademiyi, kamuyu, sivil toplumu ve genç nesli bir araya getirmeyi hedefleyen dergide kulübümüzü, ekosistemdeki yerimizi ve etkinliklerimizi anlattık.

   Magg4 aynı zamanda Türkiye’nin en seçkin kurum, kuruluş ve isimlerine iletilmek üzere hazırlanan 3 aylık, baskılı ve süreli bir yayın olarak da faaliyet gösterecek. Başta TÜSİAD olmak üzere, GarantiPartners, Keiretsu Forum Türkiye, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri 4.0 Platformu, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı, Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü, Kadir Has Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü, iş ve sanat dünyasının kıymetli isimlerinin destekçisi olduğu dergide, yayımlanacak olan röportajımıza basımdan önce buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Blog Image

İTÜ´de girişimcilikle ilgili gerek akademik düzeyde, gerekse öğrencilerin sosyal hayatlarında uygulamaya yönelik herhangi bir çalışmanın olmamasını çıkış noktası olarak gören kulübümüz 2006 yılından bu yana İTÜ’nün en aktif öğrenci oluşumlarındandır. Günümüze kadar İTÜ’de girişimcilik ekosisteminin gelişmesinde büyük katkı sağlamıştır.

Son Çıkan Blog'larımız

Blog Image
Blog Image
Blog Image