İTÜ Girişimcilik Kulübü Kayıt Formu

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ Girişimcilik Kulübü 2018/2019 dönemi çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Haftalık, aylık ve yıllık bazda bambaşka konseptlerdeki onlarca etkinlik ve projede ön sıralarda ve mutfakta yer almak, startuplarda staj yapma fırsatlarından öncelikli olarak haberdar olmak ve bizimle tanışıp yıl boyu eğlenmek için aramıza katıl!

Üye olmak için İTÜ öğrencisi veya üniversite öğrencisi olmanız zorunlu değildir. İster lise öğrencisi, ister mezun, ister başka üniversiteden olun; formu doldurarak ve Sinerji toplantılarımıza katılarak aktif kulüp üyesi olabilirsiniz.

NELER YAPIYORUZ?

İTÜ Girişim Neler Yapar?

İTÜ Girişim Neler Yapar?

Staj İmkanı ve Ofis Gezileri

Üyelerimizi stajyer arayan startuplar ile bir araya getiriyor, ekosistemin çalışma şartlarını ve İstanbul’daki girişimcilerin tecrübelerini bizzat kendilerinin deneyimleyerek öğrenmelerini sağlıyoruz.

Aşk, Para, Girişim

Aşk Para Girişim

Aşk Para Girişim

Girişimcilik yolunda karşılaşılacak durumları içeren bir simulasyon oyunudur. Bol aksiyonlu geçen etkinliğimizde çok eğleneceksiniz.

Failure Week

Katılımcılarına olumsuz bir sonuç olarak gördükleri başarısızlığın, aslında başarıya giden yolda en önemli başlangıç olduğu düşüncesini aşılayan etkinliktir. Workshoplar, söyleşiler, girişimcilik simulasyonu oyunları gibi pek çok etkinliği içerisinde barındırır.

Startup Weekend

Global Startup Weekend organizasyonunun İstanbul ayağıdır. Stage-Co partnerliğinde gerçekleştirdiğimiz geceli gündüzlü 54 saat süren etkinliğimize ister ekibinizle, ister fikrinizle, isterseniz de sadece ilginizi çektiği için katılabilirsiniz.

Creative Minds

İTÜ’deki farklı alanlarda çalışan yaratıcı zihinlerin buluşturulduğu meetuplar serisidir.

Çizginin Dışındakiler

Çizginin Dışındakiler İTÜ

Çizginin Dışındakiler, kalıplaşmış kariyer planları yerine tutkuları yolunda kendi motivasyonları ile ilerlemiş kişilerin konuşmacı olduğu etkinliktir.

Olympia Academy

Yeni nesil öğrenme metoduyla farklı uzmanlıklar üzerine düzenlenen workshoplar serisidir.

Stajyerlik Programı

İTÜ Girişimcilik Kulübü üyelerinin öncelikli olarak yararlandığı Stajyerlik Programı’na göz atmak ve başvuru yapmak için tıkla.

Stajyerlik programı

Stajyerlik programı

Hakkımızda
İTÜ Girişimcilik Kulübü, 2006 yılında İTÜ İşletme Fakültesi'nde kurulan, kalıplaşmış kariyer planlarından sıyrılarak hayallerini gerçekleştirebileceğine inananların buluştuğu öğrenci kulübüdür.