İlham Söyleşileri

İlham Söyleşileri: Kerem Engin, INVEON

“Her şey bir fikirle başlar.” diye düşünüyor olabilirsiniz peki ya Türkiye’de bir girişim projesi yapmaya çalıştığınızda neler yaşayabileceğinizi öğrenmeye ne dersin? Perşembe günü Türkiye’nin en iyi kuluçka merkezleri arasında başta gelen İTÜ Çekirdek’te “İTÜ Girişim Sinerji: İlham Söyleşisi” etkinliğinde INVEON’dan Kerem Engin’i konuk ediyoruz. Tecrübelerinden bahsedecek olan Kerem Engin, startup maceralarını anlatacak ve İTÜ Girişimcilik Kulübü’nden INVEON’a uzanan hikayesini öğrenme fırsatımız olacak.

İlham Söyleşileri: Serkan Sevim, TÜSİAD

“Her şey bir fikirle başlar.” diye düşünüyor olabilirsiniz peki ya Türkiye’deki girişim projelerine destek programlarını öğrenmeye ne dersin? Perşembe günü gerçekleşecek “İTÜ Girişim Sinerji: İlham Söyleşisi” etkinliğinde TÜSİAD Ekonomik Güçlendirme üyesi Serkan Sevim’i konuk ediyoruz. Girişimcilerin desteklendiği destek programlarından bahsedecek olan Serkan Sevim TÜSİAD “Bu Gençlikte İş Var!” Yarışması hakkında bizlere bilgi verecek, aklımızdaki soru işaretlerini doğrudan giderme fırsatımız olacak.

Hakkımızda
İTÜ Girişimcilik Kulübü, 2006 yılında İTÜ İşletme Fakültesi'nde kurulan, kalıplaşmış kariyer planlarından sıyrılarak hayallerini gerçekleştirebileceğine inananların buluştuğu öğrenci kulübüdür.