Fikir Maratonları ve Çalıştaylar

Ideathon

“Her şey bir fikirle başlar.” diye düşünüyor olabilirsiniz peki ya fikir nasıl bulunur? Kısaca fikir bulma maratonu diyebileceğimiz ideathon ile ekipler halinde beyin fırtınası yapacak mentorlar eşliğinde belirlenen sorunlara inovatif fikirler üreteceksiniz. Etkinlik sonunda sunumların ardından jürinin belirlediği ekibi sürpriz ödüller bekliyor 🙂

Hackathon

Birlikte Mobil App yazmayı, arayüz tasarlamayı ve takım olmayı öğrenmek ve sade bir hackathon deneyimlemek amacıyla düzenlenen Hackathon 2 gün sürdü.

Proje Takımları Çalıştayları

Cumartesi 12.00-18.00 arasında buluşup hep birlikte girişimcilik projelerimizi sağlam temellere oturttuk. Girişimcilik destek programlarına başvurumuzu gerçekleştirdik ve Perşembe günkü İTÜ Girişim Sinerji: Demo Günü etkinliği için sunumlarımızı hazırlayıp eksik olduğumuz noktaları belirleyip bu noktalarda bize destek olacak ekip arkadaşlarımızı belirledik.

Hakkımızda
İTÜ Girişimcilik Kulübü, 2006 yılında İTÜ İşletme Fakültesi'nde kurulan, kalıplaşmış kariyer planlarından sıyrılarak hayallerini gerçekleştirebileceğine inananların buluştuğu öğrenci kulübüdür.