Blog Image

Anadolu Grubu’ndan Bi-Fikir Kap!

24.01.2021


   Anadolu Grubu’nun düzenlemiş olduğu Bi-Fikir Kap yarışmasını duymuş muydunuz? Başvuru için sadece üniversite öğrencisi olmanızın yeterli olduğu bu girişimcilik yarışmasının başvuruları başladı! Bu yarışma sizden Anadolu Grubu şirketleri ile ilgili; yaratıcı, yenilikçi, uygulanabilir ve ticarileşmemiş yani patenti başkasında olmayan projeler bekliyor. 12 Şubat’a kadar Bi-Fikir Kap’ın internet sitesinden projelerinizi gönderebilirsiniz. Başvurmadan önce buraya tıklayarak siteye üye olmayı unutmayın! Projenizi siteye yüklerken kısa bir tanım, açıklama ve kazanç kısımlarının olması gerekiyor. İstediğiniz formatta hazırlayabileceğiniz proje dökümanını eklemek sizlerin tercihine bırakılmış! Ayrıca, yarışmaya isterseniz bireysel; isterseniz de en fazla 4 kişilik bir ekiple katılabilirsiniz.

   4 Ocak’ta açılan başvurular 12 Şubat’a kadar devam edecek. Ardından yine şubat ayı içerisinde tüm projeler bir ön değerlendirmeden geçecek. Ön değerlendirmeyi geçen ekipler Mart ayında düzenlenecek olan yarı finalde projelerini sunma fırsatı yakalayacak. Sonraki aşamada ise Nisan ayından itibaren ekipler inovasyon kampı, koçluk ve mentorluk süreçleriyle kendi projelerini besleyip geliştirmeye çalışacaklar. Bu sürecin ardından Haziran’daki büyük finalde proje sunumları arasından en başarılı üç proje seçilecek. Birinci takım 10.000 ₺, ikinci takım 7.000 ₺ ve üçüncü takım ise 5.000 ₺ para ödülünün sahibi olacak!

Blog Image

   Bu projeye başvurarak çeşitli ödüller kazanmak ve Anadolu Grubu’nda projeni uygulama deneyimi elde etmek istiyorsan bu fırsatı kaçırma! Aklınıza takılan sorulara cevap arıyorsanız Bi-Fikir Kap’ın internet sitesini veya sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz. Eğer daha fazla bilgi edinmek isterseniz bifikir@anadolugrubu.com.tr mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Sen de kap bir fikir harekete geç!


Hakkımızda

Blog Image

İTÜ´de girişimcilikle ilgili gerek akademik düzeyde, gerekse öğrencilerin sosyal hayatlarında uygulamaya yönelik herhangi bir çalışmanın olmamasını çıkış noktası olarak gören kulübümüz 2006 yılından bu yana İTÜ’nün en aktif öğrenci oluşumlarındandır. Günümüze kadar İTÜ’de girişimcilik ekosisteminin gelişmesinde büyük katkı sağlamıştır.

Son Çıkan Blog'larımız

Blog Image
Blog Image
Blog Image